Letos uskutečníme již třetí ročník srpnového příměšťáku.

Milí rodiče,

v termínu 19.-23. srpna 2024 naše SDH opět pořádá příměstský tábor na pozemku naší hasičské základny, tedy v areálu Sokol Žižkov II (Na Balkáně). I letos je určený pro děti ve věku od ukončené první třídy ZŠ do cca 14 let.

Půjde o tzv. příměstský tábor, tedy příchod dětí každý den ráno na základnu a konec programu a vyzvednutí dětí rodiči odpoledne.

Stejně jako loni bude letos náplň zaměřena především na hasičské dovednosti, ale děti si užijí samozřejmě i při hrách s míčem a podobně. Vedoucími tábora budou členové jednotky sboru dobrovolných hasičů a vedoucí hasičské mládeže.

Cena za 5 dnů je 2.500 Kč, což zahrnuje každý den oběd, svačiny, pitný režim, spotřební materiál pro aktivity dětí během programu, zabezpečení zdravotníka a také drobné upomínkové předměty.

Pokud máte o účast Vašeho dítěte zájem, kontaktuje nás na vybor@sdhzizkov.cz.