ČLENOVÉ

Každý sbor tvoří aktivní členové v čele s výkonným výborem! Žižkovští hasiči se zabývají výchovou mládeže, požárním sportem, pořádáním kulturních, společenských nebo dobročinných akcí a výhledově snad i pomoci IZS v rámci budované jednotky.

Členové mají právo účastnit se všech setkání, objednávat si vybavení s logem jednotky a angažovat se v míře, kterou uznají za vhodnou. Naší současnou základnou jsou pozemky a budova TJ Sokol Žižkov II, kde trénujeme, budujeme sborové zázemí, scházíme se a probíhá zde rovněž výchova mládeže.

Podmínkou členství je uhrazení každoročního členského poplatku 333 Kč (nebo stříbrných stříkaček).

Chcete se zapojit do naší činnosti?

Vyplňte TENTO FORMULÁŘ, zkontaktujte se se starostou sboru, zaplaťte členský příspěvek a vítejte u nás!

Fotoalbum